info@aaaelektronika.cz +420 722 702 122

Gary Numan živě v Praze

Gary Numan, i když na to zdaleka nevypadá, je 60-ti letý anglický multiinstrumentalista a hudební legenda. Přezdívaný a označovaný za krále syntetické hudby, který v Anglii na přelomu 1980 boural hitparády se svým debutovým albem Replicas a hity jako Me! I disconnect from you, are friends electric? Down in park, následně albem The Pleasure Principle z kterého pocházejí dnes již nesmrtelné pecky: Cars & Metal.

IMG_5545

Naše sbírka

Všechny zmíněné skladby samozřejmě zazněly i v Praze v Lucerna Music Baru a to s neskutečnou energií! Jen škoda, že album které doplňuje pomyslnou trilogii navazujicí na předchozí dvě veleúspěšná alba, kritiky a obdivovateli považovány za asi nejlepší počin Garyho a to album Telekon, jsme se v Praze nedočkali. Ale bylo vidět, že kapela chtěla hlavně představit nové a hlavně úspěšné album Savage (songs from broken world). Pokud jste koncert zmeškali, nemusíte zoufat, momentálně vychází na DVD Live from Brixton Academy.

Díky Gary!

Tento web zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace