info@aaaelektronika.cz +420 722 702 122

IsoTek

Webová stránka značky: IsoTek
 

IsoTek je anglická společnost vyrábějící vysoce oceňované produkty pro optimalizaci výkonu domácích kin a hi-fi systémů.

Naše specializovaná zařízení aktivně čistí elektrický proud získaný ze sítě ještě před tím, než doputuje k vašemu hi-fi či audio-video systému. Toto vylepšení je posíleno o široký sortiment kvalitních napájecích kabelů. Naše řešení zahrnují širokou škálu systémů, přinášejí výrazné zlepšení výkonu a přesto se mohou pyšnit velice příznivou cenou.

Produkty značky IsoTek využívá na 100 000 zákazníků z více než 45 zemí světa a jejich kvalita je dokázána nespočetným množstvím ocenění od uznávaných odborníků na audio systémy napříč všemi státy.

Jsme považováni za průkopnickou společnost v technologii „čisté energie,” což je potvrzeno užíváním systémů IsoTek uznávanými výrobci elektroniky, a to například ve vývoji či prezentaci vlastních produktů. Jedná se o společnosti Arcam, Denon, Genesis Advanced Technologies, Marantz, Monitor Audio, Nordost, Onkyo, Pioneer, PMC, Primare, Roksan a TEAC Esoteric.

Všechny produkty IsoTek jsou navrženy pro svůj daný účel, vyrobeny v Evropě a sestaveny tak, aby vydržely. 

Historie

IsoTek byl vytvořen za jediným účelem: vytvořit lepší řešení problému špatné kvality sítě, protože právě ta ovlivňuje celý výkon audio systému.

Dnes naše produkty přináší čistý, plně optimalizovaný výkon do všech audio i audio-vizuálních přístrojů, a to od zesilovačů a zdrojových komponentů až po televize a projektory.

Zakladatelem firmy a výkonným ředitelem je Keith Martin (na snímku), muž, jehož vize vedla ke stovkám ocenění od uznávaných audio kritiků po celém světě.

Správný produkt pro váš systém

upgrade

790
69990179069990

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Tento web zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace