info@aaaelektronika.cz +420 722 702 122
Pracujeme na nové verzi e-shopu, aktuální verze funguje bez omezení.

AVID hifi

Webová stránka značky: AVID hifi
 

"Pravda, nic víc, nic míň"

avid_logo2

Od roku 1995, nekompromisní design a výrobní pokrok zajišťují ty nejlepší dostupné produkty. Moderní zázemí, super počítače a velké investice do výzkumu materiálů obrátili zašlé gramofony ve futuristickou technologii. S ostatním mechanickým, elektro-mechanickým a elektrickým vybavením je AVID rostoucí silou na audio trhu s pověstí „blíže k pravdě“.

Zrozena z netrpělivosti, společnost investovala dvě dekády vývoje do řady skutečně inovativních řešení, čímž vyřešila řadu výzev v hi-fi světě.

Kultovní, AVID je znám jako jeden z prémiových výrobců hi-fi po celém světě.

1-2

Právě zde, v Kimboltnu, blízko Huntingdnu, Cambridgeshire, jsou navrženy a zkonstruovány všechny produkty AVID pro celý svět. Odbornost AVIDu je respektována po celém světě. Konzultační, konstrukční a výrobní služby byly použity dalšími prémiovými výrobci z audio, automobilového, zdravotnického a vojenského průmyslu. Naše preciznost a přesnost rozšiřuje každý aspekt našeho podnikání, od bezkonkurenčních CNC strojů, s přesností na mikrony až po ručně vybírané kondenzátory od našich dodavatelů.

12

Každý komponent musí absolvovat nespočet kontrol před sestavením a testováním. Výrobní požadavky jsou tak nekompromisní, že všechny díly jsou zaměnitelné s ostatními jednotkami, na rozdíl od ostatních společností, AVID výroba konzistentně produkuje dokonalost ve výkonu a spolehlivosti. Pořízení produktů AVID vám dá náskok v technologii, výkonu a spolehlivosti společnosti s pevným zázemím.

Vítejte v 21. století, století vinylu!

26990
2999012699029990

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Avid ingenium p&p výrobek roku (1) INGENIUM PNP-W
  AVID Ingenium Plug&Play
  Skladem Značka: AVID hifi

  Špičkový plug&play gramofon vyrobený v Anglii určený pro všechny milovníky vinylu.

  Původně: 37 990 Kč
  Ušetříte: 8 000 Kč (–21 %)

  29 990 Kč
 • AVID Pellar Phono (1) Doprava zdarma PELLAR PHONO
  AVID Pellar Phono + doprava zdarma
  Na dotaz Značka: AVID hifi

  Gramofonový předzesilovač, nastavení zisku pomocí přepínačů, nesymetrické zlacené vstupy a výstupy RCA.

  26 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace