info@aaaelektronika.cz +420 722 702 122

Audio klub

Logo_AAA Audioklub

Jedinečný klub pro milovníky hudby, filmů a her plný výhod. 

Co dostanu navíc, když se stanu členem klubu?


Prodloužená záruka o jeden rok - k tomu není co dodat, prostě jeden rok navíc!*

Možnost zapůjčení zboží - nejste si jisti jak komponent zapadne do vaší sestavy nebo jen nevěříte ve slibovaný efekt? Tak tahle služba je právě pro vás.**

Pozvání na speciální akce - občas se nám tu objeví nějaký unikátní kousek, který se nevidí denně a proto pořádáme speciální akce, kde si ho každý může prohlédnout a poslechnout.

Speciální nabídky a slevy - kdo by rád neušetřil, když může ;-).

Informace o novinkách a stálý přísun informací - buďte v obraze a vylepšujte si svůj zvuk či obraz podle našich tipů a triků.

Uschování účtenky - všechny svoje nákupy budete mít přehledně pod jednou střechou, takže už nemusí schovávat účtenky do šanonu.


Tak neváhejte a staňte se jedním z nás!

*O rok prodloužená záruka platí pouze pro značky AVIDHIFI, CREEK, EAGLE CABLE, ISOTEK, KEF, NORDOST, SONITUS, TANNOY, GENELEC.V některých případech může být záruka prodloužena i na delší dobu. Záruky nelze kombinovat.

**Pro více informacích o těchto službách nás prosím kontaktujte. Služba se nemusí vztahovat na všechny produkty nabízené na eshopu či na všechny regiony ČR a SK. Podmínky pro zápůjčku naleznete zde.

Tento web zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace