info@aaaelektronika.cz +420 722 702 122
Pracujeme na nové verzi e-shopu, aktuální verze funguje bez omezení.

Accuphase

Webová stránka značky: Accuphase
 

Hudba je oáza, která nás osvěžuje během naší cesty.

accuphase logoHudba může být uklidňující, vzrušující, povznášející. Dokáže posunout naše srdce a obohatit náš život, což je cíl, který v Accuphase hledali prostřednictvím audio technologií. A to vše stojí za sloganem "Enrich Life through Technology", jenž spojil dohromady skupinu velmi zkušených audio expertů, která dnes vyrábí jedny z nejlepších audio komponentů Accuphase. 

ACC-016

To je hlavní princip, který stojí za všemi komponenty Accuphase, jejichž vysoká úroveň může být považována za extravagantní. Stejně jako existují vynikající hudební nástroje, které jsou obzvláště cenné, věříme, že to samé platí pro audio komponenty. Tato víra tvoří základ konstrukční koncepce. To je důvod, proč Accuphase dodává přidanou hodnotu do každé z jednotek tak, aby plně zobrazovaly výhody ruční výroby.

Název pochází ze slov "accurate" (přesný) a "phase" (fáze), což je nejdůležitější faktor v audio komponentech. 

Zařízení Accuphase nepodléhají rozmarům dnešní módy. Jsou vyrobeny především proto, aby dosáhly skutečně vysoce kvalitní reprodukce zvuku. To je nejdůležitější důvod, proč je produkce komponetů Accuphase tak dlouhodobá.

I_C200X_P300X

Pro více informací o značce nás můžete kontaktovat.

Žádné produkty od výrobce Accuphase nebyly nalezeny....

Tento web zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace